30 ARA Etkinlikler 30.12.2022 618 Paylaş: İlkokul öğrenci başkanımız ve okul meclis üyelerimiz, İlkokul Müdürümüz Sayın Arzu ÜNLÜ ile dönem sonu değerlendirme toplantısı yapmış; yeni dönemde yapılacak proje ve etkinlikler hakkında konuşmuşlardır.
2024-2025 Aday Öğrenci Başvuruları Fen ve Anadolu Lisesi Öğrenci başvuruları için okulumuzdan bireysel randevu alab...
Kurucu Temsilcisi Değerli Velilerimiz, 2021-2022 eğitim öğretim yılında Gazi Vakfı Özel Okullarına kurucu t...
Gazili Gençler İkinci Yabancı Dilde De Sınırları Aşmaya Devam Ediyorlar. Öğrencimiz Dünya Üçüncüsü Oldu Gazili Gençler İkinci Yabancı Dilde de Sınırları Aşmaya Devam Ediyorlar. Öğrenc...