13 EKM Etkinlikler 13.10.2021 1362 Paylaş: 12. sınıflarımız Mogan Gölü’nde öğretmenleriyle kahvaltı ettiler. Sınav hazırlık sürecinde açık alanda arkadaşları ve öğretmenleriyle keyifli bir gün geçirerek motivasyonlarını yükselttiler.
2024-2025 Aday Öğrenci Başvuruları Fen ve Anadolu Lisesi Öğrenci başvuruları için okulumuzdan bireysel randevu alab...
Kurucu Temsilcisi Değerli Velilerimiz, 2021-2022 eğitim öğretim yılında Gazi Vakfı Özel Okullarına kurucu t...
Gazili Gençler İkinci Yabancı Dilde De Sınırları Aşmaya Devam Ediyorlar. Öğrencimiz Dünya Üçüncüsü Oldu Gazili Gençler İkinci Yabancı Dilde de Sınırları Aşmaya Devam Ediyorlar. Öğrenc...