12 EKM Etkinlikler 12.10.2021 968 Paylaş: Ana sınıfı olarak bu haftaki proje temamız "Duygularımız ". Her birimiz duygularımızı nasıl göstereceğimizi arkadaşlarımıza drama yoluyla gösterip fotoğraflandırdık. Çekilen bu fotoğraflarımızı da vücutlarımızı çizerek renklendirdik.
2024-2025 Aday Öğrenci Başvuruları Fen ve Anadolu Lisesi Öğrenci başvuruları için okulumuzdan bireysel randevu alab...
Kurucu Temsilcisi Değerli Velilerimiz, 2021-2022 eğitim öğretim yılında Gazi Vakfı Özel Okullarına kurucu t...
Gazili Gençler İkinci Yabancı Dilde De Sınırları Aşmaya Devam Ediyorlar. Öğrencimiz Dünya Üçüncüsü Oldu Gazili Gençler İkinci Yabancı Dilde de Sınırları Aşmaya Devam Ediyorlar. Öğrenc...